У той час як в Україні криза, в Європі зростає попит на автомобілі

17 червня 2015, 04:38

У травні на європейському авторинку було продано понад 1,1 млн легкових машин

Вже двадцять один місяць поспіль (щодо показників попереднього року) у ЄС зростає попит на легкові автомобілі, повідомляє асоціація "Укравтопром".

Реклама

Так, у травні 2015 року на європейському ринку було реалізовано 1 109 893 нових легкових авто, або на 1,3% більше, ніж роком раніше, повідомляє ACEA.

При цьому варто зазначити, що темпи зростання продажів у ЄС почали падати. У травні був відмічений найнижчий відсоток збільшення попиту з початку формування позитивного тренду.

Травневі результати на основних національних ринках ЄС були неоднозначними. У Франції, як і в Німеччині, був відмічений спад продажів на 3,5% і 6,7% відповідно, в той час як в Іспанії попит на легкові автомобілі збільшився на 14%, в Італії на 10,8%, а у Великобританії на 2,4%. Також збільшення попиту на нові легкові автомобілі підтримали нові держави ЄС, особливо Польща і Чехія, де продажі збільшилися на 11% і 17,6% відповідно.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

За підсумками перших п'яти місяців кількість реєстрацій нових легкових автомобілів у ЄС збільшилася на 6,8% до 5 805 367 одиниць. За період з січня по травень всі основні ринки показали зростання, сприяючи загальному підйому ринку ЄС. Так, реєстрації в Іспанії зросли на 21,7%, в Італії на 15,2%, у Великобританії на 5,7%, у Франції на 3,8% і в Німеччині на 3,6%.

Реклама

Нагадаємо, що український авторинок у травні "просів" на 45%.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти