Українці раптово кинулися скуповувати комерційні автомобілі

3 липня 2016, 00:01

Продажі зросли на 65%

Учервніринокновихкомерційнихавтомобілівзбільшивсяна141%щодопоказникарічної давностіісклав-709проданихавто.Збільшенняпродажівзафіксованотакожідорезультатупопередньогомісяця-на65відсотків,повідомляєасоціація "Укравтопром".

Реклама

Найбільшучастку-35%вцьомусегментіавторинкузайнялиавтомобілімаркиRenault.Реалізувавши246комерційнихавтомобілів,Renaultпокращиласвійчервневийрезультатбільшніжв5разів,ав порівняннізтравнемпоточногорокуреєстраціїпродажівавтомобілівцієїфранцузькоїмаркизбільшилисяв2,7рази.

НадругомумісціГАЗ-66проданихавтомобілів.Червневі продажіавтомобілівгорьківськогоавтозаводуперевищилисвійпоказникрічної давностів2,5рази,авпорівняннізтравнем2016року зрослина57відсотків.

Fiatзайнявтретє місцезрезультатом58проданихавто,продемонструвавшипозитивнудинамікуякдо червняминулогороку,такідо травняцьогороку(+57%і+11%відповідно).

НачетвертомумісціMercedes-Benz-49зареєстрованихпродажівновихкомерційнихавтомобілів(+145%до червня2015р.І+44%до травня2016р.).

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Реклама

Замикаючу позицію в ТОП-5 червневого рейтингу найпопулярніших брендів на українському ринку нових комерційних автомобілів зайняли відразу два автомобільні бренди: Volkswagen і Ford, які закінчили місяць з однаковим результатом – 42 машини. Однак незважаючи на однакову кількість зареєстрованих продажів у цих брендів, динаміка їх розвитку суттєво відрізняється. Якщо Ford зумів збільшити свої продажі як відносно червня минулого року (в 6 разів), так і в порівнянні з травнем поточного року (2,1 рази), то у Volkswagen картина менш радісна. До червня 2015 року продажі Volkswagen впали майже на 7%, а зростання до травня 2016р. склав всього 8 відсотків.

БестселеромнаринкуновихкомерційнихавтомобіліввчервністаламодельRenault Dokker.Протягом місяця203автомобіляцієїмоделіотрималиукраїнськупрописку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти