Toyota і Nissan відкликають близько 6,56 млн машин

16 травня 2015, 05:05

Причина: можливі дефекти подушок безпеки

Японські автовиробники Toyota Motor Corp. і Nissan Motor Co. в середу оголосили про відкликання в цілому 6,56 млн автомобілів по всьому світу у зв'язку з можливими дефектами подушок безпеки, вироблених Takata Corp., пише газета The Wall Street Journal.

Реклама

Toyota відкликає близько 5 млн автомобілів 35 моделей, випущених в період з березня 2003 року по листопад 2007 року, в тому числі 1,36 млн машин в Японії і 637 тис. – в США.

Nissan відкликає 1,56 млн автомобілів, вироблених в 2004-2007 рр., включаючи 288 тис. машин в Японії, 326 тис. – у Північній Америці, а також 563 тис. в Європі.

Раніше більше 10 різних автовиробників оголосили про відкликання в цілому 25 млн автомобілів у зв'язку з дефектами подушок безпеки Takata, випущеними з кінця 2008 року. Несправність подушок вважається причиною, принаймні, 10 смертельних випадків.

"Було виявлено, що в окремі види нагнітальні насосів подушок безпеки може згодом проникати вода, – наголошується в повідомленні Toyota. – В результаті розкриття подушки в разі аварії може відбуватися неправильно".

Реклама

Toyota має намір замінити насоси в подушках безпеки, розташованих з боку водія, на пристрої компанії Daicel, з боку пасажирського сидіння – на оновлені пристрої Takata.

В тренді
Доставка пенсій через "Укрпошту" все-таки залишиться, але не скрізь

Nissan повідомила про виявлення аналогічного дефекту.

"Відкликання автомобілів є запобіжним заходом, даних про які-небудь нові інциденти в результаті дефектів вироблених Takata подушок безпеки не надходило", – заявив представник міністерства земельних ресурсів, інфраструктури, транспорту та туризму Японії.

Третій за величиною автовиробник Японії – Honda Motor Co. – Також вивчає можливість виникнення подібних проблем з подушками безпеки Takata. Регулятори в сфері безпеки автотранспорту США та Японії проводять власні розслідування.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти