ТОП найкорисніших модних гаджетів для авто

22 квітня 2018 4:15

Шагінян Тетяна

Сканер для діагностики і антидощ для чистоти

Кожен автомобіліст в душі дитина. А машина – улюблена іграшка, яка приносить не тільки комфорт, але і заробіток. Як і слід поводитися з улюбленою іграшкою, більшість автолюбителів її не тільки миють або проходять вчасно ТО, а й купують для іграшки нові аксесуари – щоб кохана "залізна конячка" вигідно відрізнялася на дорозі.

Тим більше попереду – низка улюблених травневих свят, під які багато підгадати відпустку, щоб поїздити по країні. А в дорозі досягнення світового автопрому і його обслуговуючих галузей будуть дуже до речі.

Порадившись з експертами – головним редактором провідного автомобільного видання Артемом Кисельовим і таксистом з 10-річним стажем Євгеном Коваленком, – ми склали власний рейтинг корисних автогаджетов. Вони не тільки прикрасять будь-яку машину, але і максимально полегшать життя будь-якого водія
.

  • Пусково-зарядний пристрій
Реклама

Вінстане в нагодівавтомобілінавітьдужедалекоглядномуводієві.Цей пристрій дозволяєбуквальнозакількахвилин"прикурити"акумуляторавтобезсторонньої(другогоавто)допомоги.Удалекій дорозіабонапікніку,колидужехочетьсяпослухатимузику,а"палити"паливошкода,подібнийгаджетпідстрахуєакумулятор, що сів.За розміромвінможебутиз невеликийящикабонавітьуспішнопоміщатисявдамськукосметичку.

Ціна: 450—1100 грн

  • Автосканер

Прилад,якийстане в нагодівкожному,навітьновомуавтонагарантії,іпростонеобхіднийвмашині"зпробігом".Пристрійпідключаєтьсядо бортового комп'ютераідопомагаєвизначитиполомкиабопохибки,аналізуючипоказники датчиківіроботудвигунаівиводячиінформаціюнасмартфонвласника.Особливо"просунуті"моделідопомагаютьвибрати економічнийрежимїздиабозаздалегідьпопередитипроможливу поломку.

До речі,убагатьох"майстрівнавсіруки"вгаражахпідоголошенням"комп'ютернадіагностика"мається на увазіперевіркасаметакимсканером.

Реклама

Ціна: 570—2000 грн

  • Універсальний тримач

Ринок тримачів для телефонів, планшетів, навігаторів великий: на присосках, з кріпленням на повітропровід, на липучках ... На сьогодні найнадійніший і зручний – магнітний: невеликий, але потужний магніт кріпиться клейовою підставкою на торпеду або на невидимих затисках на повітрозабірник, а до смартфону (або будь-якого гаджету) кріпиться тонка металева пластина (можна під чохол). Магніт надійно тримає гаджет, дозволяючи розташувати його горизонтально або вертикально. При цьому екран смартфона ніщо не блокує, ніщо не заважає огляду на лобовому склі, а сам телефон легко взяти в руки.

Ціна: 330—620 грн

  • Засіб "антидощ"

Длятих,когодратуютьпрацюючідвірники,європейськийавтопромпропонуєзасіб"антидощ".Обробившиспеціальною рідиноюскло,можнане боятисядощу,градуабомошкари:крапліскочуютьсязіскла,амошкара,градабобрудне прилипають.Обробитиможнаяктількилобовескло,такібудь-якузовнішнюповерхнюавтомобіля.Захищаєскловідмісяцядошести,взалежностівідвиробника.

Не пропусти!
Іспанія заганяла м'яч і себе в матчі проти Швеції. Перші баранки на Євро-2020
Шведи стримали Іспанію

Ціна: 65—599 грн

  • Адаптер
Реклама

Адаптердлязарядкимобільного пристрою-річнеобхідна,особливодлядалекихподорожейілюбителівсмартфонів.УніверсальнийадаптерпрацюєвідприкурювачаіможематиUSB-порт,атакожкількавиходівдлярізнихгаджетів(смартфоніврізнихмарок,навігатора,планшета,ноутбука).Вибиратиможнане тількиза кількістюгнізддлязарядки,алеіза зовнішнім виглядом.

Ціна: 180—400 грн

  • Універсальний ключ

Багатоводному-принципзвичний,особливотуристам.Автомобілістамжеможнаматиуніверсальнийавтомобільнийключ,якийдопоможерозкрутитирізніподіаметругайкиіболтиівпораєтьсязхомутами.Просунутімоделіоснащеніплоскогубцями,ножем,викруткоюіліхтариком.

Ціна: 650—1300 грн

  • Дзеркало для сліпої зони

Цимаксесуаромпершимиобзавелисяводії-далекобійникитаводії-перевізники.Угабаритнихмашинсліпізонибільше,алевумовах нинішнього"виживання"надорозітаке небудезайвиміпростомуводію.Відображаючиневидимузону,вонозахищаєвідтакзваниххрустиків-мотоциклістів,водіївскутерівівелосипедистів.Кріплятьсядопоміжнідзеркаланаосновні.

Реклама

Ціна: 75—180 грн

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти