ТОП кращих програм-навігаторів: розбираємо по пунктах плюси і мінуси кожної

21 серпня 2016, 09:00

Дмитро Капітун

Який вибрати для закордону, а який – для глибинки

Планування маршруту-важливаскладовабудь-якої поїздки.Аджечас,витраченийнаоптимізаціюмайбутньої подорожі,злишкомокупається:можназаощадитиіпаливо,ічас у дорозі.Ачасто інерви-аджестоятивзаторахмалохтолюбить.Сьогоднікожномудоступночимала кількістьпрограмісервісів,що дозволяютьпрокластиоптимальниймаршрутзточкиАвточкуБ.Питаннялишевтому,якій програмівіддатиперевагу?Щобвідповістинанього,"Сегодня"проаналізуваланайпопулярнішізних,визначившиплюсиімінуси.

Реклама

Google Maps: гід-профі

Цю програму безкоштовно може скачати кожен власник планшета або смартфона на Android і iOS. При цьому будуть доступні докладні карти більш ніж 220 країн, голосова навігація. Програма прокладає оптимальні маршрути для автомобілістів, велосипедистів і пішоходів. Завдяки постійному підключенню до інтернету сервіс в режимі реального часу відстежує інформацію про пробки, ДТП і пропонує альтернативний маршрут, щоб уникнути заторів. Для туристів сервіс від Google корисний ще й тим, що в ньому міститься інформація про визначні пам'ятки. Наприклад, можна, в'їхавши в незнайоме місто, задати пошук найближчих місць, які варто відвідати. При бажанні на карту можна накласти шар фото, зробленого з супутника. А запустивши Street View, водій отримує 3D-картинку кінцевого місця призначення, що допоможе заздалегідь зорієнтуватися з паркуванням. Ще одна перевага – можливість заздалегідь спланувати маршрут, сидячи за комп'ютером. Причому трек може проходити навіть там, де немає офіційних доріг, що стане в нагоді любителям подорожувати не тільки по асфальту. Його можна завантажити в навігатор, смартфон або планшет і їхати, використовуючи при цьому іншу, офлайновую навігаційну програму.

  • ПЛЮСИ.Пробки,ДТПвреальному часі,3D,пам'ятки.
  • МІНУСИ.Потрібнопостійнепідключеннядоінтернету.

Яндекс Навігатор

Ця програматакожєбезкоштовноюдлявласниківгаджетівпідуправліннямAndroidіiOS.Різницявтому,щокартиЯндексможнаскачати,ітодіпостійнез'єднаннязінтернетомзнадобитьсятількивтому випадку,якщопотрібновідстежуватипробки.Можнацьогоі неробити,тодікартибудутьдовантажуватиавтоматично,аледоведетьсяпостійнотриматиінтернет-з'єднанняпідключеним.На відмінувідGoogleкарт,цей додаток немає інформаціїпро визначні пам'яткиіпрацюєлишевдвохкраїнах-УкраїнітаРосії.

  • ПЛЮСИ.Зручнийінтерфейс,інформаціяпро пробки,картиможназавантажитиікористуватисяпрограмоюбезінтернету(алетодіібезвідстеженнятрафікунадорогах).
  • МІНУСИ.Обмеженагеографіяроботи.
Реклама

Nokia Here: не для гонщиків

В тренді
П'ять питань, які обговорюють Україна та МВФ

Картизавантажуютьсявідразуіпотім невимагаютьпідключеннядомережі.Алеінтернетвсе-такистане в нагоді:програмаможевідстежуватипробкивреальному часі.Удодаткуєможливістькоригуваннялімітівшвидкості.Іякщопоки щовУкраїнідозволенобезкарноперевищуватилімітдо20км/год,програма небуденастирливовимагатизнизитишвидкістьраніше,ніжцейлімітбудевичерпано.Щеодна перевагапрограми-відображеннясмугруху.

  • ПЛЮСИ.Простийінтерфейс,відміннийфункціонал,відстеженняпробок,картиможназавантажитивідразу.
  • МІНУСИ.ПрацюєтількипідWindows Phone.

Navitel: для вояжу по хащах

ДоступнадлякористувачівгаджетівпідiOSіAndroid.Накартахвідображеніне тількивеликідороги,а ймало нелісовістежки.Томуна"грунтовці"напериферіїзцією програмою незаблукаєте,априпрокладаннімаршрутувонапідкаже,де"зрізати".Через такудеталізаціюнагаджетахминулихпоколіньпрограмаможегальмувати.

  • ПЛЮСИ.Високадеталізаціякарт.
  • МІНУСИ.Програмаплатнаівимогливадо ресурсів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти