ТОП-8 водійських звичок, які вбивають авто і спустошують гаманець

13 серпня 2017, 04:19

Якщо постійно тримати руки і ноги на коробці передач і педалях, автомобіль буде частіше ламатися

Зі збільшеннямстажуубудь-якоговодіяз'являєтьсярядзвичок,якідалеко незавждихороші.Більштого,чим більш досвідченийводій,тимскладнішевіднихпозбавлятися, пише AdMe.
1. Спиратися рукою на важіль коробки передач

Убагатьохєзвичкакластирукунаважількоробкипередач,нібицепідставка.Цього неварторобитихочабтому,щозакермослідтриматисяобомаруками.Відтакогонезначного,алепостійного навантаженнявкоробцізмішуютьсясинхронізаторизшестернями,щопогіршуєперемиканняпередач.

2. Заправлятися, тільки коли бак майже порожній

Коли машина простоює, в паливному баку скупчуються механічні домішки, з'являється осад на дні. Цей бруд потрапляє в паливний насос, завдаючи шкоди йому і фільтрам. Взимку необхідно залишати мінімум півбака палива, щоб уникнути утворення великої кількості конденсату. Вода в баку взимку може призвести до його деформації і інших неприємностей.

3. Часто пригальмовувати

Дотримуватися дистанції і рухатися зі швидкістю потоку – те, чого навчають у автошколах. Але якщо ви постійно пригальмовуєте без необхідності, готуйтеся до регулярної заміни гальмівних колодок і дисків. Щоб уникнути неприємної ситуації на дорозі, потрібно своєчасно замінювати гальмівні шланги і стежити за рівнем гальмівної рідини.

4. Ігнорувати неприродні звуки

Незначний скрип, незвичайні шуми – це сигнал про якусь несправність. Багато водіїв ігнорують подібні знаки, і, як наслідок, з автомобілем трапляється щось неприємне в невідповідний момент. Якщо машина видає неприродні для неї звуки, потрібно провести діагностику, щоб вирішити проблему.

5. Не використовувати ручне гальмо

Якщо ви ставите машину з автоматичною коробкою передач на схилах, все навантаження припадає на замок шестерні вихідного вала коробки. Щоб вдало припаркуватися на ухилі, утримуйте ногою педаль гальма, потім переведіть коробку в режим парковки, підійміть ручник і тільки потім плавно відпустіть педаль гальма.

6. Вичавлювати високі обороти на непрогрітому двигуні

Більшості сучасних двигунів не потрібен прогрів. Але варто пам'ятати, що поки стрілка не підніметься до робочої температури, не можна вичавлювати більше 2 тис. оборотів. У мінусову температуру можна почекати 1-2 хвилини після того, як ви завели авто, і починати рух.

7. Постійно тримати ногу на гальмі на схилах

Багато хто весь час тримає ногу на педалі гальма під час руху вниз, щоб бути готовими загальмувати в будь-який момент. Це призводить до перегріву в гальмівній системі і зносу гальмівних колодок і дисків. Замість цього потрібно переключитися на більш низьку передачу, щоб відбулося гальмування двигуном
.
8. Не оглядати автомобіль перед і після поїздки

Новафішказлодюжок-відчинятиавтоза допомогоюмонети.Вонивставляютьмонетувдвернуручкуз бокупасажира,оскільки водіїрідкозвертаютьнанеїувагу,колиодні.Пізніше,коливибудетезакриватиавто,брелокспрацює,алецентральнийзамок незаблокуєтьсяімашиназалишитьсявідкритою.Будьтеуважнііобережні.

Реклама

Нагадаємо, раніше Toyota придумала новий тип коробки передач, який поєднуєвсобіособливостімеханічної і автоматичноїтрансмісій.Агрегатвимагаєручногоперемиканняпередач,однакне дозволяєпомилитисязїхвибором.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти