ТОП-10 дивовижних автомобілів Джорджа Берріса

6 листопада 2016, 07:40

Найзнаменитіша машина Берріса – це, звичайно, перший реальний Бетмобіль 1966 року народження, але за свою кінокар'єру Берріс зробив десятки приголомшливих кастомів

ДжорджаБеррісаназивали"королемкастомайзерів".Найзнаменитішайогомашина-це,звичайно,першийреальнийБетмобіль1966 року народження,алезасвоюкінокар'єруБеррісзробивдесяткидивовижнихавтомобілів,-пише "Популярна Механіка".

Реклама

Берріс народився в Чикаго в 1925 році, а кастомайзингу захопився, як і багато молодих людей його покоління, відразу після війни. У 1951 році він купив Mercury і зробив з нього унікальний автомобіль для себе самого; машина сподобалася випадковому знайомому Берріса Бобу Хірохате, і той замовив собі такий же. Hirohata Merc несподівано став "зіркою" автошоу, а нині вважається одним з найкрасивіших автомобілів тієї епохи. Так почалася довга кар'єра Берріса, що завершилася лише з його смертю в 2015 році. Свій останній повний кастом він представив публіці в 2010-му у віці 85 років, а його майстерня працює і донині.

Hirohata Merc (1951)набазіMercury Eight Club Coupe-першийзамовнийкастом-карДжорджаБерріса.ПобудованийразомзбратомСемомБеррісоміїхнім другомФранкомСонзоньідлязамовникаБобаХірохати.

В тренді
Як зняти з картки пенсію, якщо в селі немає банкомата
Voxmobile (1967). Рекламнийавтомобіль,побудованийна замовленнякомпаніїVOX.Насправдієвеличезнийпідсилювачемнаколесах,має12динаміківрізнихрозмірівідозволяєпідключатиодночаснодо32гітар.

Batmobile (1966).Першийвісторіїповнорозмірнийіпобудованийспеціальнодляфільму"Бетмобіль".ДотогоБетменїздиввкіноназвичайнихсерійнихмашина,БеррісжзробивдляТБ-серіалу1966 рокуунікальнийкастом-кар,причомувсьогоза3тижні.Правда,базоюпослуживібезтогоцікавийзовніпрототипLincoln Futura.

Ala Kart (1957).Кастомнабазікласичного"Форда" 1929рокудвароки поспільвизнававсянайкрасивішимкастомомАмерикиівважаєтьсяоднимзнайбільшвідомиххот-родіввісторії.

Beverly Hillbillies Truck (1962).Вантажівка,побудованийспеціальнодляситкомуThe Beverly Hillbillies(1962-1971)набазіOldsmobile Model43-A Touring1921року.

Black Beauty (1966). Щеодин,порядз"Бетмобілем",супергеройськийавтомобіль."Чорнакрасуня"дляфільму"Зеленийшершень"набазілімузинаImperial Crown.

Li’l Red Wrecker (1975).Евакуатор,побудованийдляситкому"Сенфордісин".МашинувфільміводивакторРеддФокс.

Surf Woody (1965).Пляжнийкастом,призначенийдляперевезеннядощокдлясерфінгу.Рамаавтомобілязвареназтруб,тобтовйогоосновівзагалінемаєсерійноїмоделі.ХібащодвигунвідFord Cobra.ОдинзнебагатьохкастомівБерріса,що не дійшлидонашихднів(точніше,слідийогогублятьсявнизцівласників).

Kopper Kart (1956).МодифікованийпікапChevroletзфорсованимдвигуном.Прикладтого,щоБеррісробивне тількибожевільнікастоми.

Super Van (1969).ПобудованийнаосновіDodge Sportsman VanіспочаткуназивавсяLove Machine,потімбувадаптованийдлязйомоквсеріаліSupervan(1977).

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти