Старовинний Ford перетворили в електромобіль

18 березня 2018 2:02

Перетворену машину назвали Еві, і cейчас представники компанії Mercury збираються зробити на ній турне по Новій Зеландії

Реклама

Енергетична компанія Mercury з Нової Зеландії вирішила перетворити в електромобіль старий класичний Ford Fairlane 1957 року випуску. Для цих цілей з автомобіля витягли двигун внутрішнього згоряння і замінили його більш компактним електродвигуном Siemens, який спочатку був призначений для установки в електричні автобуси.

А в моторному відсіку над електродвигуном розмістили акумуляторну батарею, що складається з 218 призматичних батарейних осередків загальною ємністю близько 50 кВт*год. І, хоча батарейний блок додав і так важкому автомобілю зайвих 400 кг, на одній зарядці Ford Fairlane 1957 здатний проїхати до 120 км
.

І,звичайно,дляроботисиловоїелектронікидовелосярозробитиспеціальне програмнезабезпечення.Алеврезультаті,теперстаренькийФорд,який ставелектромобілем,здатнийнавітьдо швидкої зарядки.

ПеретворенумашинуназвалиEvie(Еві),іcейчаспредставникикомпаніїMercuryзбираютьсязробитинанійтурнепоНовійЗеландії.ЙогометоюстанепопуляризаціяперетворенняавтонаДВСв"чистий"транспорт.

Відеопро процесконверсіїірезультатіроботи:

Раніше повідомлялося, що Росія похвалилися триколісним електромобілем.

В тренді
Укрпошта готується підвищити тарифи: як і на що злетять ціни
"Укрпошта" підвищить тарифи. Колаж "Сьогодні"
Реклама

Нагадаємо, BMW, Daimler, Ford і Volkswagen показали, як будуть виглядати їх електрозаправки.

Також ми писали, що в Женеві показали найшвидший електромобіль у світі.

Читайте також, чому Україна до цих пір не виробляє електромобілі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти