Швейцарці створили автомобіль-скейтборд зі змінним кузовом

12 жовтня 2017, 06:07

На пересувну платформу по необхідності можна встановлювати різні типи кузова

ШвейцарськакомпаніяRinspeed,яказаймаєтьсярозробкоюпрототипівавтомобілівмайбутнього,представиласвійновийконцепт-кар,іменованийSnap.Особливістюновинкиєвідокремлюванийвідшасікузов,-передає "Мотор".

ПересувнуплатформуSnapвRinspeedназивають"скейтбордом".Нанеїв разі потребиможнавстановлюватирізнітипикузова.Цеможебутиякжитловиймодульабомобільнийофіс,такіконтейнердляперевезеннявантажів.
УRinspeedдодали,щоїхпроектпередбачаєможливістьвикористаннявстановлюютьсянашасікузовівокремовідмобільної платформи.Укомпаніїдодали,що"скейтборд"Snapпіслякількохінтенсивнихроківексплуатаціїповинніповністюутилізуватися,щодозволитьуникнутипроцесудорогогооновлення та покращенняїхкомпонентів.

ПершийпублічнийпоказRinspeed Snapвідбудетьсяна початку січня2018року навиставціспоживчоїелектронікиCESвЛас-Вегасі.
Реклама

РанішесхожуконцепціюпредставилакомпаніяChevrolet.АмериканськийавтовиробникстворивавтономневантажнешасіSURUS,якепересуваєтьсяза допомогоюсиловоїустановкинапаливних елементах.РозробкаChevroletпередбачаєвикористання,наприклад,припроведеннірятувальнихопераційіпід часвійськовихконфліктів.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

Нагадаємо, американці створили броньований позашляховик "Танк".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти