Російський автомобіль "Крим" хоче переплюнути Maserati

6 жовтня 2017, 06:26

Родстер планується випускати в трьох модифікаціях: бюджетній, середній і VIP

Реклама

Російськийавтомобіль"Крим",якийсконструйованийнабазіLADA Kalina,нібитозможеуспішноконкуруватизбританськимиспорткарамиLotusаборозкішнимиіталійськимиMaserati.Принаймні таквважаютьйоготворці.

Якповідомляє
"Популярна Механіка", проект спортивного автомобіляпідназвою"Крим"з'явивсязавдякистудентамМГТУіменіБаумана,якібрали участьвміжнароднихзмаганняхFormula SAEпорозробцігоночногоавтомобіля.

Насьогоднішнійденьзібрановжедругийпрототип,якийвідрізняєтьсявідпершогодизайномкузоваітехнічнимихарактеристиками.Теперкомандазаймаєтьсякраш-тестамиідоопрацюваннямпасивноїбезпеки,післячого"Криму"має бутиобов'язковасертифікаціяіотриманнясхваленнятипутранспортногозасобу,щостанефінальниметапомпередзапускомсерійноговиробництвародстера.

Як розповів телеканалу "Зірка" професоркафедри"Поршневідвигуни"МГТУіменіБауманаДмитра Онищенка,основною конкурентноюперевагоюавтомобілябудейогоенергоозброєність,тобтовідношенняпотужностідо маси.Завдяки"екстремальнонизькіймасі",якзаявляєдоктортехнічнихнаук,російськийспорткарзможезмагатисязMaseratiінавітьбільшпотужнимиконкурентами.Чомуреференснимавтомобілемдля"Криму"бувобранийсаме"Мазераті",невідомо.

Родстерплануєтьсявипускативтрьохмодифікаціях:бюджетній,середнійіVIP.Вонибудутьвідрізнятисяодин від одногоматеріаламиіобладнанням,алекомпоновкаувсіхсередньомоторна-двигунрозташованийпередзадньою віссю,якуPorsche BoxsterабоспорткарівмаркиLotus,наконкуренціюзякиминаціленийДмитроОнищенко.

В тренді
Українська економіка зазнає втрат: в плюсі опинилася тільки одна з ключових галузей

Кузов "Криму" зроблять з легованої сталі і алюмінієвих компонентів, а декоративні елементи в бюджетному варіанті виготовлять з АБС-пластику, а в більш дорогих – з композитного пластика, базальтового волокна або карбону. VIP-версія також отримає більш потужну силову установку, посилені гальма і більші колеса. Після завершення циклу випробувань МГТУ імені Баумана має намір обговорювати організацію серійного виробництва родстерів "Крим" з інвесторами. Орієнтовна маса автомобіля складе всього 800-850 кілограмів у бюджетній та середній версіях. Модифікація VIP буде важчою через багату комплектацію – 950 кг.

Якповідомляється,"Крим"хочутьзробитисамимбюджетнимродстеромвобслуговуваннізавдякивикористаннюплатформивідLADA Kalina.
Реклама

Нагадаємо, эксперти назвали ТОП-3 найдорожчих автобрендів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти