Права по-новому: в МВС пояснили, як водіям міняти посвідчення

12 серпня 2017, 04:29

Для того, щоб отримати водійські права нового зразка, не потрібно буде заново здавати ПДР

В Україні вже в листопаді 2017 має завершитися впровадження директив ЄС, що стосуються водійських прав. Так, з 1 січня 2018 року "міжнародні" водійські права перестануть діяти на території ЄС.

Начальник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій розповідає, що водіїв з України з безстроковими посвідченнями вже зараз іноді не пускають в країни ЄС, а з 1 січня 2018 роки так звані міжнародні "права" в ЄС взагалі будуть вважатися недійсними.

При цьому Криклій зазначив, що для того, щоб отримати водійські права нового зразка, не потрібно буде заново здавати ПДР. Необхідно буде всього лише пройти медогляд і підтвердити здоров'я.

Вартість нових водійських посвідчень буде на кілька відсотків дорожче, ніж нинішні права, обійдуться вони в 201 грн. "Ми також пропонуємо встановити в посвідченнях мікрочіпи. Наші сервісні центри вже забезпечені всім необхідним обладнанням, це убезпечить людей від підробок", – додав Криклій
.

Реклама

Новіправабудутьвидаватисямаксимумна15років.Дляводіїввантажівокцейтермінскоротитьсядо5років,імедогляддляводіїввантажівокіавтобусівможебутибільшретельним,ніждляінших.Такожстрогіправилапроходженнямедоглядупередбаченідляводіїву віцівід50років-їмдоведетьсяпроходитийогокожнітриабоп'ятьроків.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Нагадаємо, з 1 липня екзамени зі знання Правил дорожнього руху в Україні здають по нових екзаменаційних питанняхВновихтестахпитанняактуалізували,виправившиїхвідповідно досучасної ситуаціїнадорогах,більшеувагиприділилипрактичнимнавичкам,якізнадоблятьсямайбутнімводіямпід часкеруваннятранспортнимзасобом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти