Відтепер в Україні можна оформити міжнародні автомобільні права: де і за скільки

12 лютого 2017, 04:12

Коштує така послуга всього 34 грн, а отримати документ можна в сервісному центрі МВС

З 9 лютого в територіальних сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України можна отримати міжнародне водійське посвідчення, повідомляє прес-служба МВС. Раніше МРЕВ такої послуги не надавала.

Міжнародне посвідчення водія видається на місці, без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія терміном дії на 3 роки. Вартість послуги складе – 34 гривень 16 копійок.

Для отримання міжнародного посвідчення водія необхідно звернутися в зручний за місцем розташування територіальний сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації та надати наступні документи
:

  • Пред'явитиадміністраторунамісціоригіналнаціональноговодійськогопосвідчення;
  • Паспорт громадянинаУкраїни;
  • ПаспортгромадянинаУкраїнидлявиїздузакордон;
  • Фотографію розміром3,5х4,5смнаматовому папері.
Реклама

"За міжнародними нормами,воновиглядаєякневеликакартоннакнижечка.Завдякийомурозширюєтьсяпереліккраїн,дегромадянизможутькористуватисятранспортнимизасобами,атакожвономаєвелике значеннядлягромадян,якітривалийчасперебуваютьзакордоном",-пояснивначальникГоловногоцентруМВСВладиславКриклій.

Такепосвідченнястане в нагодіукраїнцям,якіпрацюютьаботимчасовопроживаютьзакордоном,аболюблятьподорожуватинаавто.Зтакимдокументомрозширюєтьсяпереліккраїн,девиможетекористуватисятранспортнимизасобами.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Якщоукраїнськіправадійснінатериторіїкраїн,що приєдналисядоВіденськоїконвенціїпродорожній рух 1968року, томіжнароднітакожвизнаютьвкраїнах,якіпідписалиЖеневськуконвенціюпродорожній рух1949року (наприклад,вСШАіКанаді).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти