На дорогах України з'явився "автобус-привид"

10 листопада 2018, 08:07

За два тижні незвичайний автомобіль об'їде п'ять найбільших міст України

Великі чорні руки тримають кермо автобуса, а на його даху – чудовисько в різнобарвному плащі. Створюється враження, що транспортним засобом ніхто не керує. Насправді, водій, звичайно, тобто – він в спеціальному чорному костюмі, який зливається з кольором сидіння.

В цілому все оформлення автобуса символічно: бампер, колеса, деталі автомобіля – це нагадування про те, які наслідки несе недбале водіння.

"Автобус-привид" – це креатив поліцейських, які хочуть привернути увагу водіїв до проблем аварійності на дорогах. За поточний рік вже загинуло 2600 учасників дорожнього руху, з них – 144 дитини. Травмовано більше 80 тисяч українців.

Проект профінансувала консультативна місія Європейського Союзу. Скільки коштувало обладнання і сам автобус – не зізнаються, але кажуть
:

"Цякампаніяспрямовананате,щобпідвищитиобізнаністьводіївпропроблему.Донестидоних,щовониповиннібутивідповідальними,справжнімиводіями".

Реклама

Усупроводіпатрульних"автобус-привид"виїжджаєнаукраїнськідороги.Задва тижніплануютьоб'їхатип'ятьнайбільшихмістУкраїни.Поліцейські,якіїдутьпоруч,пошляхубудутьщейштрафуватипорушників.Алеприцьомузбираютьсяпомічатиідисциплінованихводіїв.Їхчекаєнагорода.Однакяквизначатинайвідповідальнішихічимїхзаохотять-покиневідомо.

Перші водії побаченим вражені:

"Здалекувінсмішний.Спочаткувідволікаєвіддороги,апотімвже,якрозгледиш,тодізамислюєшся-наддорогою,надповедінкою",-говоритьводій.

Ранішемиписалипро те,щоз 1 січняпо 1 жовтня2018рокуна автодорогах України сталося 108 070 аварій.За данимиправоохоронців,вДТПзагинули2266осіб,а 22394 -отрималитравми.

В цілому за останні три рокив аваріях загинуло более 15 тисяч осібПрем'єр-міністрВолодимирГройсманназвавтакуситуаціюкатастрофічноюіпідкреслив,щотрагічнівипадкичастішесталивідбуватисянавідремонтованихтрасах.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти