Легендарний Hummer повернувся на ринок

14 травня 2017, 07:40

Брутальний і слабо пристосований для щоденної експлуатації Hummer H1 перестали випускати 11 років тому, але попит на специфічний позашляховик і не думав падати

ГромадянськаверсіяармійськогопозашляховикаHummer H1булазнятазвиробництвав2006 році.Теперзнаменитийвсюдихідзновунадійшов у продаж-правда,трохипідіншимім'ям,-передає "Популярна Механіка".
Брутальний і слабо пристосований для щоденної експлуатації Hummer H1 перестали випускати 11 років тому, але попит на специфічний позашляховик і не думав падати. Тоді в 2013 році компанія AM General, яка виробляла армійський Humvee, запропонувала всім бажаючим придбати цивільну версію машини у вигляді набору деталей для самостійного збирання, причому без силового агрегату.

Придбати будь-який відповідний двигун і коробку передач пропонувалося клієнтам, так само як і потурбуватися їх установкою в зібраний автомобіль. Така ідея сподобалася фанатам Hummer H1 і вони вирішили поставити збирання позашляховиків на комерційні рейки. Для цього ентузіасти заснували компанію Humvee Export і домовилися з американською інжиніринговою компанією VLF Automotive про дрібносерійний випуск машини.

Слово Export в назві компанії з'явилося не просто так: продавати фактично "саморобний" Hummer як самостійний автомобіль в США неможливо через нюанси законодавства, а також з огляду на те, що всі права на марку належать концерну GM. Зате через мережу автомобільних дилерів Humvee Export збирається запропонувати позашляховик покупцям в Китаї, на Близькому Сході, Африці і навіть Європі – під назвою Humvee C-Series
.
Реклама

Ійогомайженеможливовідрізнитивід"оригінального"Hummer H1!Довжинаавтомобіляскладає4928міліметрів,ширина-2184мм,висота- 1930мм,коліснабаза-3302мм.Дорожнійпросвітдосягаєвражаючих406міліметрів,аспорядженамаса-майжетризполовиноютонни.Humvee C-Seriesбудепродаватисявтрьохфіксованихкомплектаціях:Bravo,CharlieіDelta.Упочатковихверсіяхдверіідахзробленізм'якоготенту,встарших-суцільнометалеві.

Матеріалобробкисалонуваріюєтьсявідтканинидоштучноїабонавітьнатуральноїшкіри.Топоваверсіятакожбудекрасуватисянаборомопцій на зразоксвітлодіоднихфарабосистемипідкачкишин.Покупцямзапропонують6,5-літровийдизельV8потужністю193,208або253кінськісили,атакожбензиновий6,2-літровийV8потужністю436кінськихсил.ВсімоториотримаютьчотириступінчастуАКПП.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Правда,вартістьHumvee C-Seriesфанатівніякне потішить:позашляховикбудекоштуватиблизько150 тисячдоларів.ДокінцяпоточногорокукомпаніяHumvee ExportнамірвиготовитисиламиVLF Automotiveпершусотнюавтомобілів,великачастиназякихвідправитьсявКитай.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти