Коли впадуть ціни на електромобілі: експерт дав оптимістичний прогноз

25 лютого 2018, 04:16

Авто на електротязі будуть коштувати не дорожче машин з двигунами внутрішнього згоряння, впевнені аналітики

Якщосьогоднів усьомусвітіналічуєтьсявсього2 млнелектромобілів,тодо 2035 рокуїхкількістьзростев70разів,переконаніаналітикиЦентруРазумкова.Запідрахункамиекспертів,до 2040 року35%всіхпродажівновихавтомобіліввсвітібудеприпадатинаелектрокари.ВУкраїні,яквідзначаютьфахівці25% всіх машин будуть електричними. ПричомузначнізапасилітіюінікелюдозволятьУкраїнісамійвироблятиакумуляторидлямашин.

За оцінкамиекспертів,вжечерез5років,до 2022-го,електромобілібудутькоштуватистількиж,скількиіїханалогинавикопномупаливі.Цьоговдастьсядосягтизарахунокзниженнявартостізберіганняенергії-всвітівжевигадуютьвсеновітипиакумуляторівдляелектрокарів.

"Один из ключевых трендов – снижение стоимости аккумуляции энергии и наращивание объемов ее хранения. Главным препятствием для возобновляемой энергетики остается отсутствие достаточного количества маневровых мощностей. Но сегодня мир активно продвигается в направлении снижения стоимости хранения энергии. За последние несколько лет резко увеличилось количество патентов на разработку новых видов аккумуляторов. Причем увеличение патентов происходит в геометрической прогрессии. Это говорит о том, что в ближайшие 4-5 лет мы ожидаем очень серьезный рывок в этом направлении и удешевление стоимости энергии. Фактически будут сняты все препятствия для возобновляемых источников энергии", – спрогнозировал аналитик Центра Разумкова Владимир Омельченко.

Детальніше про головні тенденції енергетики майбутнього читайте на сайті "Сегодня" в матеріалі "Україна буде переходити на електромобілі і альтернативну енергетику прискореними темпами".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти