Як виглядає незвичайний електромобіль за 10 тисяч доларів

4 лютого 2018, 06:22

У розробці зовнішнього вигляду цього дуже компактного спортивного родстера брали участь імениті дизайнери з Audi, Mercedes-Benz і Ferrari

Реклама

Американський стартап Ampere Motor, в грудні 2017 року показав на виставці в Лос-Анджелесі свій незвичайний триколісний концепт спортивного електромобіля One, готується пустити його в серію.

Схоже, вельми незвичайний спортивний електромобіль One від Ampere Motor найближчим часом може стати реальністю, виїхавши на вулиці міст. За словами розробників, сучасні електромобілі – це здебільшого дорогі і малопотужні машини. А тому учасники стартапу поставили перед собою мету наповнити ринок "м'язовими" і красивими спортивними електрокарами, ціна на які не перевищувала б $ 10000.

Відомо, що в розробці зовнішнього вигляду цього дуже компактного спортивного родстера брали участь імениті дизайнери з Audi, Mercedes-Benz і Ferrari
.

Восновімашинилежитьтрубчастийкаркасзі склопластикуікарбону,повногозарядуавтомобілю,начебто,вистачаєдляподолання160км(приустановцібільшоїбатареїзапасходуможебутизбільшенийдо240км),аперезарядкавідбуваєтьсяприблизноза3,5годинивідзвичайної домашньоїрозетки(американської,денапруга110В).

Максимальнашвидкістьавтомобіляскладає120км/год,арозгінвіднулядо100км/годвідбуваєтьсяза8секунд.Середіншихтехнічнихтонкощів-підвісканаподвійнихпоперечнихважелях,ітрансмісіяз конічноюкевларовоюстрічкою,якаівідповідаєзауправліннязаднімколесом.Електрокарпозбавленийдахуінавітьлобовогоскла,алезадодаткові$ 1500.Всецеможутьзробити.Такожзадоплатув $ 1000автомобільможна оснаститигрубкоюікондиціонером.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
Цікаво,але,не дивлячись,насвійдизайн,технічнов багатьохкраїнахсвітуOneможутьвизнатимотоциклом,атомудляйогоуправліннядрайверузнадобитьсявідповіднакатегоріяправ,атакожнеобхідністьноситизакермомзахиснийшолом.

Раніше подібний стартап представили на моторшоу в Лос-Анджелесі. ПрототиптриколісногоелектрокараназиваєтьсяModel Sondors.Особливістюавтомобілясталовикористаннясмартфонаабопланшетавякостіприладовоїпанелі.Очікуванацінановинки-10 000доларів.

Реклама

Нагадаємо, інвесторів в Україні може привабити дешеве виробництво електромобілів, заявивпершийвіце-прем'єр-міністр-міністрекономічногорозвиткуіторгівліУкраїниСтепанКубів.

У 2017 роціукраїнціпридбали2 697легковихелектромобілів-цев2,3разибільше,ніжв2016 році.Прицьомупаркавтомобілів,що працюютьвиключнонаелектротязі,поповнювавсявосновномузарахунокімпортуб/втехніки.

При цьому, в Україні з 1 січня 2018 року електромобілі звільнили від ПДВ і акцизного збору. Пільговийподатковийрежимбудедіятирік-до 31 грудня2018 року.Експертиочікують,щоринокелектромобілів,завдяки пільгам,виростещевдва-трирази.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти