Як збільшити термін служби акумулятора: поради експертів

27 квітня 2015, 05:06

У першу чергу необхідно постійно контролювати густину і рівень електроліту

Акумулятор – це важлива деталь транспортного засобу, якому необхідне регулярне техобслуговування. Термін служби акумулятора, встановленого на автомобілі, прямо залежить від того, як дотримуються правила, з якими експлуатується пристрій.

Реклама

Основним заходом, що дозволяє домогтися значного збільшення терміну, з яким служить автомобільний акумулятор, полягає в постійному контролі щільності, а також рівні електроліту.

Щільність, яку має електроліт, повинна бути відповідної температури повітря, а також кліматичних умов у регіоні. У теплі місяці року, нормальним є щільність 1,2 г/куб. см, якщо температура дорівнює до -15 градусів, то щільність повинна становити 1,24 г/куб. см, при морозній погоді до -30, значення густини електроліту може бути одно 1,28 г/куб. см.

Ви повинні здійснювати регулярну перевірку рівня електроліту у всіх банках і долити його, якщо є необхідність, враховуючи значення щільності. При цьому ви повинні враховувати, що під час процесу зарядки акумулятора від автомобіля відбувається підвищення рівня електроліту. Якщо перестаратися і налити занадто велику кількість кислоти, її надлишки витечуть з акумуляторної батареї. Це може стати причиною пошкодження самого пристрою, а також інших деталей, встановлених на автомобілі.

Вам необхідно виконати перевірку середнього рівня заряду, який повинен складати до 75%.

Реклама

За жодних умов не можна допускати глибокий розряд акумуляторної батареї. Якщо ви не користуєтеся автомобілем, вам потрібно просто робити регулярне заряджання акумуляторної батареї. Це дозволить домогтися значного збільшення строку його служби.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Зробіть регулювання двигуна свого автомобіля таким чином, щоб його можна було дуже легко завести. Чим частіше відбувається включення стартера під час постійних запусків двигуна, тим менший термін служби має акумуляторна батарея.

Вам потрібно проводити регулярну перевірку напруги на виводах. Нормальною напругою є величина, яка в середньому дорівнює 13,8-14,4 В. Якщо за результатами вимірювань у вас були виявлені відхилення від нормальних значень, вам необхідно провести регулювання акумуляторної батареї.

Крім того, рекомендується раз на місяць проводити заряджання акумуляторної батареї струмом, що дорівнює 1-2 Ампера, використовуючи зарядний пристрій. Звичайно, це не є обов'язковою вимогою, але при її виконанні ви зможете домогтися значного збільшення терміну служби пристрою.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти