Як зробити Автоцивілку максимально вигідною

13 липня 2020, 09:30

PR

Обов'язковий поліс для всіх автовласників може забезпечити не тільки захист, а й приємні бонуси

Автоцивілка – обов'язковий поліс для всіх автовласників в Україні. Як зробити так, щоб обов'язкова Автоцивілка забезпечила не тільки захист, а й приємні бонуси? Розбираємося разом зі страховою компанією ARX.

"Антивірус" у подарунок – захист від COVID-19

Подбати про авто і одночасно про життя і здоров'я – правда вдала інвестиція? З 1-го липня ARX запустила акцію, при якій всі роздрібні клієнти, які куплять або відновлять Автоцивілку в компанії, отримають в подарунок поліс страхування життя "Антивірус".

Це поліс, що покриває ризик смерті з будь-якої причини і ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу (в тому числі викликаної Covid-19). Термін дії подарункового поліса "Антивірус" становитиме 3 місяці, а страхова сума – 25 тис. грн. Акція триватиме 2 місяці, до 1.09.2020. Оформлення поліса "Антивірус" відбувається автоматично при покупці Автоцивілки, без додаткової мороки.

Оскільки ситуація з кількістю інфікованих в Україні не поліпшується, то такий подарунок для клієнтів компанії буде вкрай актуальним.

Гнучка тарифікація

Автоцивілка в Україні – продукт досить стандартний, з обмеженнями в плані покриття. Проте навіть за базовим ОСЦПВ можна успішно конкурувати, пропонуючи гнучку тарифікацію, що враховує максимальну кількість параметрів, які впливають на ціну.

Починаючи з минулого року ARX, практично єдина в Україні, застосовує сегментований підхід в розрахунку страхового платежу по ОСЦПВ. Цей підхід враховує вік автомобіля, вік власника автомобіля і інші параметри, що дозволяє клієнтам отримувати індивідуальний підхід і справедливу ціну.

Дистанційний продаж

З огляду на непросту ситуацію з коронавірусу, Автоцивілку можна придбати онлайн – і онлайн же отримати подарунок. На даний час частка полісів, що купуються на сайті ARX – близько 7%. Якщо ж говорити про оффлайн-продажі, це також може бути дистанційна продаж, коли співробітник компанії або агент випускає електронний поліс. При цьому клієнт може перебуває вдома і підписати поліс за допомогою одноразового коду. В останні місяці частка електронних полісів в ARX прагне до 80%.

Зручність покупки

Розрахувати вартість страховки авто онлайн можна в кілька кліків на сайті компанії. Оплатити онлайн і отримати поліс на e-mail – всього лише за 5-7 хвилин. При цьому готовий поліс ви також отримуєте онлайн, таку послугу пропонують далеко не всі компанії, багато хто до цих пір вибирають паперовий варіант.

Сам процес покупки на сайті досить простий – інформація подана в доступній формі, а при введенні номера машини автоматично підтягується основна інформація, необхідна для оформлення поліса онлайн. Крім того, покупцеві відразу запропонують всі опції ОСЦПВ, яких у компанії кілька, з можливістю вибрати додаткові покриття (звичайного поліса ОСЦПВ по ряду причин часто буває недостатньо).

Крім легкових авто, пропонується страхування вантажних автомобілів ОСЦПВ і онлайн-страхування мотоцикла.

Дистанційне врегулювання і виплати

Клієнти ARX ніяк не відчули впливу карантину. Процеси врегулювання і обслуговування тривали в звичайному режимі, завдяки інвестиціям, який компанія зробила свого часу в розвиток технологій дистанційного обслуговування клієнтів і IТ рішення.

Введення карантину не вплинуло і на виконання зобов'язань за договорами страхування: компанія виплачували і продовжує виплачувати в середньому по 1,5 млн грн на день в сегменті автострахування.

За другий квартал 2020 року сума страхових виплат фізичним особам за Автоцивілкою склала понад 20 млн гривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти