Як насправді відбувається доставка авто з Америки

12 серпня 2020, 08:00

PR

Всі американські машини в Україну доставляються вантажними кораблями

Придбання автівки з США – звична справа для українських автомобілістів. Це зумовлено тим, що на американських аукціонах можна придбати дійсно хороші екземпляри автотранспорту за привабливою ціною. Але саме покупка – тільки початковий етап реалізації угоди, в той час як основну її частину складає транспортування. І далеко не кожний знає всі нюанси і аспекти процедури, а також ймовірні труднощі на шляху. Тому ми вирішили зануритись в цей процес і показати, як все відбувається насправді.

Етапи доставки

Доставка автомобілів з Америки умовно поділяється на декілька етапів, серед яких можна виділити наступні:

 1. Транспортування викупленого лоту з аукціону до терміналу для здійснення погрузки в контейнер. Строки перевезення територією Штатів залежать від того, наскільки далеко розташований автоаукціон від терміналу, наближеного до морського порту. В середньому це 3-7 днів.
 2. Доставка контейнера до порту і погрузка його на судно. Погрузка супроводжується обов'язковим оформленням супутньої документації. При цьому не варто розраховувати на те, що після навантаження авто відразу відправиться морем. Тут діє правило консолідації вантажів – доки не набереться необхідна кількість вантажів, корабель буде залишатися в порту. Радує тільки те, що попит на американські машини не знижується, тому терміни не перевищують декількох тижнів.
 3. Доставка автомобілів морем у Одеський порт. Строки реалізації даного етапу розрахувати важко, оскільки існує багато супутніх факторів. Але за необхідності новий власник авто може відстежити свій вантаж за наданим номером (звісно, якщо авто транспортується офіційним дилером, а не приватною особою).
 4. Прибуття контейнера з автомобілем в український порт і його розвантаження. Розвантаження і розформування у даному випадку здійснюється з повним документальним супроводом, оплатою мита і зборів. При самостійному вирішенні даних питань можна легко заплутатися, тому більшість автомобілістів віддають перевагу послугам спеціалізованої компанії. В такому випадку терміни розвантаження не перевищують 5 діб;

Порти відправки авто і швидкість прибуття

Всі американські машини в Україну доставляються вантажними кораблями, що вирушають зі Східного узбережжя США. Це найкоротший маршрут, який використовується для транспортування. Найбільші порти на території штатів розташовані в Нью-Йорку і Нью-Джерсі. Але можлива також відправка з:

 • Майамі;
 • Х'юстона;
 • Сіетла;
 • Лос-Анджелеса;
 • Савани;
 • Норфолка;
 • Чикаго.

Від віддаленості розташування порту залежить термін доставки авто. В середньому він коливається в межах 30 – 50 днів.

Доставка американського авто по Україні

Після того, як машина прибула в Україну, пройшла процедури розформування та оформлення документів – вона може бути доставлена в будь-який куточок країни. В такому випадку перевезення буде здійснюватися або автовозом, або евакуатором. При самостійному ввезенні автомобіля новому власнику доведеться самостійно займатися вирішенням цього питання. А якщо він звертався в спеціалізовану компанію, то можна не перейматись – її фахівці виконають цей пункт доставки під ключ.

Резюме

Як бачимо, процес доставки американських машин, незалежно від їх типу і марки, вельми специфічний. Труднощі можуть виникнути ще на етапі доставки авто в порт США. Уникнути їх можна, скориставшись послугою ввезення б/у авто з США під ключ. Таку послугу пропонує сайт americamotors.com. Низькі ціни, широкий вибір авто і наявність офіційних ліцензій гарантовано зробить покупку машини з Америки вигідною і бажаною!

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти