Як швидко світ "пересяде" на електромобілі: міжнародні експерти дали прогноз

3 червня 2018, 08:08

Світовий автопарк буде неухильно зростати

Числоелектромобілівнадорогахсвітудосягне125 млнодиницьдо 2030 року,протешвидкістьпереходунанихбудебагато в чомузалежативіддержавноїполітикиврізнихкраїнах.Про цейдетьсявбазовомусценаріїпрогнозуМіжнародногоенергетичногоагентства(МЕА).

Реклама

В 2017 році кількість електромобілів у світі підскочила на 54% – приблизно до 3,1 млн машин.

При найбільш оптимістичному сценарії, якщо світ буде активніше боротися зі змінами клімату і автомобілебудівні концерни зможуть швидше добитися економії масштабу при виробництві електромобілів, їх загальна кількість до 2030 року зросте до 220 млн машин.

Разом з тим електродвигуни на автотранспорті в найближчі два десятиліття не зможуть витіснити традиційні двигуни внутрішнього згоряння.

За оцінками МЕА, в проміжку між 2035 і 2040 роками світовий автопарк досягне позначки в 2 млрд машин.

Тим часом, в Україну ввозять все більше електромобілів. У першому кварталі 2018 року кількість ввезених електромобілів зросла втричі в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року
 
електромобілі в Україні звільнили від ПДВ і акцизного збору. Пільговийподатковийрежимбудедіятирік-до 31 грудня2018 року.Такерішеннязнизиловартістьелектрокарівна17%.

В тренді
Стартував прийом заявок на карантинні 8000 гривень: як оформити та хто отримає гроші

Ще на 5% "зелені" машини можуть стати більш доступними з 2019 року виробникамелектрокаріввладаготуєзвільненнявідподатків.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти