Кабмін затвердив тимчасовий порядок розмитнення "євроблях"

19 грудня 2018, 13:19

В Україні майже місяць діють нові правила оформлення автомобілів на єврономерах

Кабінетміністрівзатвердивтимчасовийпорядок,якимвизначаютьсямитніформальностідлявласниківавтомобілівнаєврономерах,передаєпрес-службаКабміну.

Згідно з постановоюуряду,митнеоформленнятранспортнихзасобівдляїхвільного обігунатериторіїУкраїнибудездійснюватися,зокрема,з такими особливостями
:

  • застосуваннявиключноелектронної формидекларуваннятранспортнихзасобів;
  • визначенняперелікудокументів,якінеобхідноподаватимитницям;
  • мінімізаціятермінуфізичногоперебуванняавтомобілівнамитницізметоюзменшенняфінансовихвитратгромадяннаоплатупослугстоянки;
  • регламентаціядіймитницітадекларантавразіперевіркизаявленоїфактурноївартостіоцінюваноготранспортногозасобу.
Реклама

rr_27

Нагадаємо, 25 листопадавступиливсилу закони про розмитненняавтомобілів на єврономерах. Теперукраїнціприїхввезенніповиннісплатитимитніплатежіабовнестизаставу.

В тренді
Соняшникова олія по 60 гривень і "золоті" яйця: в Україні злетіли ціни на основні продукти

Українці,якіобзавелисяавтомобіляминаєврономерах,поступовопочинаютьїхузаконювати,щобуникнутивтратимашиниабовеликихгрошовихштрафів.За даними Держфіскальноїслужби(ДФС),вУкраїнізаразтимчасовоперебувають2,7 млнавтомобілів.Утомучисліввезенихврежимі"транзит"(на5днів,в'їхавкористувач)зпорушеннямтермініввивезення-110тис.,ввезенихврежимітимчасовоговвезеннязпорушеннямтермінів(1рік,в'їхавпосередник)-207тис.,алеїхстаєвсебільше.Сайт"Сегодня"розбирався, як узаконити"євробляху"імінімізувативитрати.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти