Головні автоновинки 2017 року: спорт-купе для шпигуна і суперекономний гібрид

21 січня 2017, 11:00

Дмитро Капітун

Toyota Highlander пережив черговий рестайлінг, а Suzuki відкрили новий клас авто

Світова автоіндустрія побудована так, щоб постійно підігрівати інтерес потенційних клієнтів до новинок. Вони приховуються, але "шпигунські" фотографії очікуваних авто в достатку потрапляють в інтернет набагато раніше офіційних презентацій. Жорстка конкуренція змушує автовиробників постійно вдосконалювати навіть найвищий показник продажів: більше сил, більше крутного моменту, менше літрів "на сотню", менше шкідливих викидів в атмосферу, більше безпеки ... І так – з року в рік.

Не став винятком і тільки що прийшов 2017-й, який подарує нам чимало автоновинок. Частину їх вже можна побачити в офіційних презентаціях або в вигляді концепт-карів – ще восени під час Франкфуртського автошоу, – але всі ми знаємо, що між виставковим експонатом і появою новинки на світовому авторинку може пройти не один місяць. А ряд новинок можна "підглянути" під захисними плівками, що навмисне ховають справжні форми автомобіля від об'єктивів фотокамер. А ховати є що: багато автоновинки вельми оригінальні і не стануть ширвжитком навіть після виходу в серійне виробництво
.

Реклама

Nissan Pathfinder: більше сили

від 1 200 000 грн

Оновлений "Слідопит" (а саме так перекладається назва цього великого позашляховика), замаскований камуфляжним елементами, був помічений на дорогах США ще в кінці літа минулого року: так виробники приховували від фотографів передню і задню частини кузова. Сьогодні вже відомо, що Pathfinder 2017 модельного року отримав нові радіаторну решітку, бампери, оптику і дзеркала. Передній і задній обвіси стали більш рельєфними, що в комплексі з розмірами кузова надали автомобілю більш масивний і агресивний вигляд – це при тому, що Pathfinder і раніше був великим і "м'язистим".

Ззмінвінтер'єріможнавідзначитищебільшпросторийікомфортнийсалон,який отримавполіпшеніматеріалиобробкиівеликуколірнупалітру.Всісидіння,включаючипасажирські,оснащеніпідігрівом.Такожпідігріввбудованийіврульовеколесо,щобводієвінавітьу найлютішіморозибулокомфортнокерувати автомобілемзпершихжесекунд.Азакомфортвсалонівідповідаєклімат-контроль,який працюєвідразувтрьохнапрямках.

Реклама

Незважаючиназбільшеннярозмірів,повазіPathfinder"схуд"націлих230кг,щовпоєднанніз270-сильнимбазовиммоторомдозволилополіпшитидинамікуіодночаснознизитивитратупалива.Точніданіщене розголошуються,алепопередньоозвученаекономіядо30%в порівняннізпопереднімпоколінням.ІнженериNissanтакождодалистабільностівисокомуісхильномудорозгойдування кузову,оснастившиавтомобільбільшжорсткимиамортизаторами.

new_image9_63

"Слідопит".Ставбільш"м'язистим"істабільним,прицьому"схуд"націлих230кг.

Alfa Romeo Giulia: блискавичнийі"нафарширований"

ціна невідома

Реклама

Новийспортивнийседанзкрасивою назвоюGuiliaіталійціпредставилияквисокотехнологічнийсуперсучаснийавтомобіль,який зібраввоєдиновсідосягненнякомпанії.Екстер'єравтогарантуєпідвищену увагунадорозі:великийістильнийпереднійбампер,злегка"примружені"фаризі світлодіодноюначинкою,масивнийповітрозабірник.Активнийспойлерззадуналаштованийтак,щобнависокихшвидкостяхавтомобільпритискавсядо дороги,забезпечуючитимсамимкраще зчепленняколісздорожнімпокриттям.

Інтер'єрновинкитакожвиконанийвспортивномустилі:комфортнікріслазяскравовираженою бічноюпідтримкою,великіспідометрітахометр.Вобробці салонузастосованінайрізноманітнішіматеріали:натуральнаіштучнашкіра,алюміній,карбон,тканиннівставки.Вжевпочатковійкомплектаціїприсутнімасажер,охолодженняіпідігрівсидінь,двозоннийклімат-контроль,мультимедійнасистемановогопокоління,всілякіелектроннісистемибезпеки.

Відомо,щоавтомобільотримаєширокийвибірякбензинових,такідизельнихдвигунів,асама"заряджена"комплектаціябудеоснащенашестициліндровимтрилітровимTwin Turbo,здатнимвидати510л.с.Він,до речі,запозиченийуMazeratti Ghibli.ЦеймоторрозганяєAlfa Romeo Giuliaдо"сотні"майже миттєво -всьогоза3,8секунди.

new_image10_58

"Італієць".Спойлерпозадуналаштованийтак,щобнависокихшвидкостяхавтопритискалосядо дороги.

Реклама

Mazda RX-9: як гібрид

ціна невідома

Прем'єрановогоспорт-купевідMazdaтількиочікується,томувартістьйогопокиневідома.Аленавітьза наявнимифотоітехнічними характеристикамиможназробитивпевнений висновок,щовонабудекусатися.

Ключоваособливістьцьогоновогоспорткара,в порівняннізнинішнімRX-8,-роторнийдвигунSkyActive.Виробникплануєнаблизитийогоосновніпоказники-витратапаливаівміст шкідливихречовину вихлопі,-до показниківгібриднихдвигунів.Прицьомумоторповиненрозвивати300кінськихсил.

Адлящебільшшвидкого,у порівняннізпопередньою версією,розгонуплануєтьсязначнознизитизагальнумасуавтомобіляшляхомзастосуваннясучаснихполегшенихматеріалів.

Вартозазначити,що2017рікобранийдлявиходувсвітновогоспорт-купеневипадково:самевцьомуроцівиповнюється50роківзмоментупоявимоделіCosmoSport,вякійвпершеяпонськимвиробникомбувзастосованийроторно-поршневийдвигун.

new_image2_273

ЯкуДжеймсаБонда.Закермомлегкоуявитисупершпигуна.

Renault Megane: длякрутихвіражів

від 320 500 грн

ЧетвертепоколінняMeganeотрималоекстер'єр,схожийіз зовнішністюфлагманськоїмоделіRenault Talisman.Ав порівняннізпопереднімпоколіннямзпершогопоглядуможнавідзначитинабагатобільшурадіаторну решітку,новібампери,спойлерісвітловіприлади,більшпохилий дахіновийзаднійзвис.Коліснабазавирослана28мм,щомаєдатищебільшепросторувсалоні,впершучергупасажирамззаду.
Салонотримавнові,щебільшкомфортнісидінняівдосконаленупанельприладів,атакожбільшдорогі(навид)матеріалиобробки.

Базовий 1,2-літровий бензиновий мотор новинки розвиває 130 л. с. завдяки наявності турбонаддува. Крім нього, доступні будуть дизельні двигуни 110 і 130 л. с., а сама "заряджена" версія отримає 220-сильний мотор. Очікується і гібридів версія Renault Megane, яка обіцяє витрачати на сотню кілометрів всього лише близько трьох літрів бензину. ABS, подушки безпеки, камера заднього огляду входять в базову комплектацію автомобіля, як і спеціальні кріплення для дитячого автокрісла. А для шанувальників спортивних версій буде доступна модифікація Megane GT, яка отримала повністю змінені обвіс і грати радіатора, а також стильні 18-дюймові колісні диски. І це ще не все: в комплексі з 205-сильним двигуном GT-версія вперше в класі оснащується повним приводом 4Control, відмінно зарекомендували себе в Renault Laguna. Додатково до цього Megane отримав посилені гальма і більш жорстку підвіску для кращої керованості в крутих віражах.

new_image7_114

В тренді
Відставка міністрів, земельний закон і зарплати в СБУ – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Владислав Криклій, Ігор Петрашко, Максим Степанов / Колаж "Сьогодні"
В тренді
Антирекорд за 8 місяців: в Україні помітно подешевшав долар
Так дешево долар не коштував з вересня-2020
В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana

Длянадійності.Отримавпосиленігальмаібільшжорсткупідвіску.

Suzuki Ignis: новий клас

$13 600*

Зовніцейавтомобіль-практичноточнакопіяконцептуiM-4,представленоговминуломуроцінаавтошоувЖеневі.Незважаючинате,щоцехетчбек,завдякизбільшеномумайжедо180ммкліренсуімасивнимелементамекстер'єрустворюєтьсявраження,щопереднамикросовер.Японціжназиваютьклас,доякого належитьIgnis2017,New Multi Compact-Suzuki Ignisпокликанийстатизасновникомцьогокласу.Адеякіелементи"зовнішності"іправдабулизапозиченіуспортивнихпозашляховиків,втомучислі-масивнірельєфнібампери.

Інтер'єр новинки відрізняється мінімалізмом, але під удаваним простим внутрішнім оздобленням ховається серйозна технічна "начинка", а яскраві вставки зі шкіри надають салону презентабельний вигляд. Зручна панель приладів, багатофункціональне рульове колесо – це ще не все: вже в базовій версії автомобіль оснащується шістьма подушками безпеки, функцією розпізнавання дорожньої розмітки та системою, що перешкоджає лобовим зіткненням. Мультимедійний комплекс оснащений навігаційним модулем. А ось інші технічні нюанси новинки японці поки не розголошують. Передбачається, що в базовій версії Ignis буде укомплектований економічним 90-сильним бензиновим двигуном, а любителі спортивного стилю їзди зможуть вибрати один з найбільш сильних турбированних моторів.

*ЦевартістьавтомобілявЯпонії.СкількивінбудекоштувативУкраїні,покиневідомо.

new_image5_154

Компактний"японець".Хетчбек,схожийнакросовер.

Audi RS-1: справжній "спортсмен"

від 1 140 000 грн

У цієї автоновинки дуже запам'ятовуються: хижий масивний передній бампер зі значною радіаторної гратами, кришка капота з незграбними ребрами, стильна оптика, колісні арки, роздуті під 18-дюймові диски, і аеродинамічний обвіс. Виражено спортивний екстер'єр поєднується з не менш спортивним оформленням салону. Автомобіль оснащений дволітровим бензиновим TFSI, який в даній версії буде видавати 300 сил і 400 н. м. Крутного моменту, що дозволить легкому компакт-хетчбеку розганятися до "сотні" всього за 5 секунд. Новинку можна буде купити як в тридверному, так і в п'ятидверному виконанні.

new_image3_237

"Стиляга". Продаватиметьсяв3-дверномуі5-дверномуваріанті.

LADA Largus: ставбільш прохідним

від 220 000 грн

Цей універсал разюче схожий на відомий нам уже чимало років Renault Logan. Але в його компонуванні виробник обіцяє інші стійки, подовжені задні пружини, новий обвіс і 16-дюймові колісні диски. У підсумку він отримає такі необхідні на наших дорогах додаткові сантиметри кліренсу – він становитиме 175 мм. Зміни торкнуться двигуна. Виробник поки не розголошує техподробностей, відомо лише те, що обсяги моторів залишаться колишніми, а їх екологічність буде відповідати нормам ЄВРО-5. Оновлений Largus буде відрізнятися і більш серйозною комплектацією: 2 подушки безпеки, центральний замок, підігрів передніх сидінь і дзеркал, АБС з функцією налаштування зусилля, спліт-система.

new_image11_47

Універсал.Теперзсерйознимкліренсомв175мм.

Toyota Highlander

від 1 300 000 грн

Highlanderвипускаєтьсявжебезмалого17років(прем'єравідбуласяврамкахНью-Йоркськогоавтосалону2000 року)ізацей часвізуальноне дужезмінився.Цікаво,щоновогоз'явилосявчерговомурестайлінгувеликогокросоверавідToyota?

Змінивекстер'єріторкнулисябамперів,передньоїоптики,задніхсвітловихприладів.Завдякиїмавтомобільставвиглядатибільшвишукано,алевтой же час невтративвпізнаваності:всі деталізовнішньоговигляду,характернітількидляHighlander,залишилисянедоторканими.

Інтер'єрзовні неотримавістотнихзмін,алевтой жечасвиробникставзастосовуватидляоббивкисидіньбільшсучасніматеріализпідвищенимтерміномексплуатації.Новинкаотрималановумультимедійнусистемуз8,1-дюймовимсенсорнимекраноміаудіосистемуз12динаміками.Екранпризначений нетількидляпереглядувідео,наньогоможнавивестиважливуінформацію:моніторингводіння,навігаціюабоотриматидоступдоінтернету.Не можнане відзначитиі8подушокбезпеки.

БазоваверсіяновогоHighlanderоснащена2,7-літровим185-сильнимдвигуном,ав"топовій"версіїпідкапотомзнаходиться3,5-літровийV6потужністю270сил.

new_image_285

"Довгожитель".Теперзбільшсучаснихматеріалів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти