"Євробляхи" в законі: експерт назвав два легальних способи обійтися без митних платежів

7 січня 2019, 18:46

Обидва шляхи складні та витратні – як за часом, так і по грошах

После вступу в силу нових законівпро розмитнення авто, увласниківвроблях"залишилася"двілазівки"длятого,щобне платитимитніплатежі,алевсі ціспособискладні та витратні.Про церозповівглаваAssociation of TroubleshootersСергійКреймер,передаєUBR.

Реклама

Так,за словамиКреймера,митнізбориможнане платити,якщоавтомобільнаєвропейськихномерахзареєструвативУкраїнінапредставництвоіноземноїкомпанії.Алезаймаєцяпроцедурадопівторамісяцівіобходитьсяв3тис.доларів-ітобезбухгалтерськогосупроводу.До тогож,продовжуватидокументидоведетьсящорічно.

"Це обов'язково має бути офіційне представництво іноземної компанії в Україні. Процедура складна і вимагає часу і грошей, а також багато супровідних документів: подорожні листи, довіреності тощо. В результаті водієві видадуть тимчасові українські номери, на яких він і буде їздити. Але, щоб мати можливість виїжджати на такому автомобілі за межі країни, потрібно буде отримати іноземні номери і документи назад. Зараз сервісні центри МВС дуже неохоче беруться за такі авто, тому без хабарів часом не обійтися", – пояснив Креймер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Сутьдругогоспособуполягає в тому, щоб поставити"бляхи"натимчасовийконсульськийобліквкраїні,дезареєстрованийавтомобіль.Ценібитодозволяє нерозмитнювати"євробляху",акожнідвамісяціперетинатикордонтуди-назад.Але,за словамиСергіяКреймера,статинаконсульськийоблікне такпросто-цедужескладнаізабюрократизованапроцедура,пройтиякузможутьне всі.

"Необхіднакупапідтверджуючих документів:хтоти,наяких підставахзнаходишсявкраїні,чи єутебеофіційнароботаіт.д.Реальнопройтицейшляхдокінцянаважуються лише деякі.Ізазвичайцеті,хтореальноживевтійжеПольщічиЛатвії.Длятого,щобстатинаобліквконсульстві,потрібновиписатисязУкраїни.Отже,людинавтратитьправоголосуза місцем проживаннявУкраїні,не зможебутизареєстрованаякфізособа-підприємецьта ін.",-уточнивКреймер.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять
Реклама

Нагадаємо, раніше в Україніспростилипродажрозмитнених "євроблях". Відміткапрозаборонувідчуженнявсвідоцтвіпро реєстраціютранспортногозасобуне завадитьвласникампродати/перереєструватиавто.Прицьому небуденіякихдоплатакцизногоподатку.

Детальнішепро те,як"євробляхери"справляютьсязновимизаконами,читайтевматеріаліВикручуються,якможуть:власники"євроблях"придумали,якне платитиподаткии.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти