Елітний виробник авто погрожує піти з Великобританії через Brexit

8 липня 2018, 08:10

Британський уряд збереться на спеціальне засідання щодо спільної стратегії переговорів щодо виходу з ЄС

Найбільший британський автовиробник Jaguar Land Rover попередив про можливість припинення роботи в Великобританії в разі невигідних умов Brexit. Про це заявив генеральний директор концерну Ральф Спет, повідомляє Reuters.

"Погана угода щодо Brexit зменшить щорічний дохід Jaguar Land Rover на 1,2 млрд фунтів. У результаті нам довелося б істотно коректувати наш профіль витрат; протягом останніх п'яти років ми вклали в Сполучене королівство близько 50 млрд фунтів і є плани інвестувати ще 80 млрд протягом наступних п'яти років. Однак неправильний результат переговорів поставить це під загрозу", – сказав гендиректор
.

СпетзакликавофіційнийЛондондатиприватному секторубільшевпевненості.
"Нам негайно потрібно більше впевненості, щоб продовжувати багато вкладати в Великобританію і убезпечити наших постачальників, користувачів і 40 тис. британських працівників", – зазначив генеральний директор Jaguar Land Rover.

ЯкзазначаєReuters,урядВеликобританіїзберетьсянаспеціальне засіданнящодо спільної стратегіїпереговорівщодо виходу зЄС.Підсумкицієї нарадибудутькритичнимидляподальшихдискусійзЄвросоюзом.

Нагадаємо, 29 червняСамітглавдержавіурядів27країнЄСбезВеликобританіїприйняв
підсумкову заяву по переговорах по Brexit.ЗаявупоBrexitприймали27державЄСбезВеликобританії,-тобтоучасникипереговорівтількизодного боку,міжякимитомунемаєніякихрозбіжностей.
Реклама

РанішеБрюссельрозкритикувавпропозиціїЛондонапро відносинипіслявиходуВеликобританіїзЄС.Однимз найбільшделікатнихвцихпереговорахєірландськепитання.Британський уряд,зокрема,пропонував,щовсеСполученеКоролівство,ане тількиПівнічнаІрландія,зможедотримуватисядокінця2021митнихправилЄС.

В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список
В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
ЦедозволилобуникнутикордонуміжІрландією,якаєчленомЄС,іПівнічною Ірландією,якаєчастиноюВеликобританіїівийдезЄСвнаслідокBrexitале цей план не влаштував ЄС.

Референдум про вихід Великобританії з ЄС пройшов влітку 2016 року. З невеликою перевагою більшість британців, які проголосували підтримали Brexit. Процес виходу країни з ЄС повинна завершитися в кінці березня 2019 року. Раніше лідери ЄС погодили, що перехідний період після офіційного виходу Великобританії з ЄС розпочнеться 29 березня 2019 і триватиме 21 місяць. ЄС попередив Лондон, що без вирішення ірландського питання угода про Brexit не відбудеться.

Всі подробиці в спецтемі Brexit

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти