"Дізельгейт" триває: на Volkswagen наклали новий штраф

16 червня 2018, 08:07

Компанія погодилася зі штрафом, визнала свою відповідальність і не стане подавати апеляцію

Прокуратура міста Брауншвейг в Нижній Саксонії оштрафувала автоконцерн Volkswagen AG на 1 млрд євро у зв'язку з "дизельним скандалом".

Компанія погодилася зі штрафом, визнала свою відповідальність і не стане подавати апеляцію. Volkswagen сподівається, що виплата штрафу, накладеного владою Німеччини, "буде мати позитивний ефект на розгляди, які тривають в інших європейських країнах".

Сума включає в себе максимально можливий штраф в розмірі 5 млн євро і ще 995 млн євро у вигляді повернення незаконно отриманого прибутку.

Як з'ясувалося в ході розслідування, компанія порушила правила моніторингу при тестуванні порядку 10,7 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами. Ці автомобілі були продані з встановленими на них незаконними програмами, що занижують показники викидів шкідливих речовин під час тестування
.

Реклама

"Дизельний" скандал навколо Volkswagen розгорівся в 2015 роціівжекоштувавнімецькому автоконцернубагатомільярднихштрафів.ТількивСШАсудовівитратиіштрафикомпаніївжеперевищили25 млрддоларів.

В тренді
Гречка більше не дорожчатиме. На якій позначці завмерла ціна за кілограм
Щоб зробити крупу більш корисною, обсмажте її на пательні
РанішеврамкахдизельногоскандалупрокуратураМюнхенапочала розслідування відноснокерівникаавтомобільногоконцернуAudiРупертаШтадлера.

Якповідомлялося,вНімеччиніпочалидіятипершізаборони на проїзд дизельних автомобілів, які дозволив вводити суд. Зокрема,вГамбурзіз 31 травнязаборонено проїзддизельнихавтомобілів,які не відповідаютьвимогамнайвищогонаданиймоментекологічногостандарту"Євро-6",наокремихділянкахдвохособливозавантаженихтранспортомдоріг.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти