Дипломатам доведеться більше платити за ввезення автомобілів в Україну

20 вересня 2014, 05:03

Кабмін скасував дипломатичні пільги

З наступного рокуКабінетміністрівУкраїнискасувавзвільнення відоподаткуваннятранспортнихзасобів, що ввозятьсявУкраїнупрацівникамидипломатичноїслужбиУкраїни,якіперебували за кордоном удовгостроковому відрядженніабопроходилидипломатичнуслужбузакордономстрокомне меншеодногороку та повертаютьсявУкраїну.
Відповідну постанову"Про визнаннятакими, що втратиличинність, деякихпостановКабінетуміністрівУкраїни"булоприйнято 17вересня наурядовомузасіданні,повідомляєпрес-службаКабміну.
ПроектпостановирозробилоМіністерство закордоннихсправУкраїнидляприведенняу відповідністьнормативно-правовихактів до ЗаконуУкраїнивід 10 квітня2014 року "Про внесеннязмін до Митного кодексуУкраїни".
Цією постановоюз 1 січня 2015року припиняєдію постановаКабінетуміністрівУкраїнивід 15 жовтня2004 року "Про підтвердженнясуми, що виплачуєтьсяпрацівникамдипломатичноїслужбиУкраїниу зв'язку зперебуванням у довготерміновомувідрядженніабопроходженнямдипломатичноїслужбизакордоном,приввезенні(пересиланні) ниминамитнутериторіюУкраїнитранспортнихзасобі ",якапередбачалавидачудовідкидлябезмитногооформленнятранспортногозасобупрацівникамидипломатичноїслужби.

Реклама

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти