"АвтоКрАЗ" розробляє нову лінійку автомобілів

4 грудня 2016, 04:15

Завод створить сімейство легких вантажівок з "французьким обличчям"

ПАТ"АвтоКрАЗ"розробляєперспективнулінійкумоделей,якіотримаютькабінувідвантажівкиRenault,передає "Автоблог".

Реклама

Увантажномуавтопромімоделілегкихвантажівокприйнятоназиватизменшувально-пестливимиіменниками.МолодшімоделімаркиМАЗіменуються"Зубрьонок",уЗаводуіменіЛихачовабуламодель"Бичок",амаленькіКАМАЗинеофіційнозвуть"Камазятами".

Не дивно,щолегкуновинкумаркиКрАЗ,незважаючинамайжеповну відсутністьінформаціїпро цю новинку,вжевстиглиохрестити"Кразьонком".До теперішньогомоментуКременчуцькийавтозаводобмеживсялишепублікацієюєдиногознімка,пообіцявшинезабаромрозкритиподробиці.

__4

В тренді
Гречка більше не дорожчатиме. На якій позначці завмерла ціна за кілограм
Щоб зробити крупу більш корисною, обсмажте її на пательні

Нафотографії-двовісназадньопривіднавантажівка,шасіякого,судячи зхарактерноїформипаливногобака,маєкитайськепоходження.Аоськабіна-простораі"породиста",відсреднетоннажногоRenault.За деякимиданими,вновесімействоувійдутьне тількишасііфургони,алетакожсамоскиди.

Реклама

Нагадаємо,ранішеКрАЗпоказавщеоднуцікавуновинку-беськапотнийвсюдихідКрАЗ-5401НЕ.Цешасіпідвищеноїпрохідностівантажопідйомністю9тонн,обладнанедворядноючотирьохдверноюбеськапотноюкабіною.ОстаннявзятавідвантажівкиMAN,алевипущенавКитаї.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти